P O Z O R Z  Z M E N A      T U R N A J  D R U Ž S T I EV  4. – 5. S E P T E M B R A  V  L O M N I C I .

P O Z O R Z Z M E N A T U R N A J D R U Ž S T I EV 4. – 5. S E P T E M B R A V L O M N I C I .

1. augusta 2023 / Informácie, Nezaradené, Novinky

Vážení priatelia, milovníci golfu.

O s p r a v e d l n e n i e.

Najprv sa chcem ospravedlniť hráčom a vedeniu golfového ihriska v Malej Ide, za to, že sme zrušili turnaj dvojíc. Dôvod bol jednoduchý, predpovede búrok a hranie za dažďa asi nelákalo a tak počet prihlásených bol veľmi nízky. Snáď nabudúce. Verím, že vedenie golfového klubu naše ospravedlnenie príjme.

Pozvánka na turnaje.

Welten – Báč 8.8.2023.

Najbližší turnaj, ktorý sa bude hrať v utorok 8.8.2023 na ihrisku Welten – Báč, bude pre kategóriu 70+. Hoci tento turnaj nie je v našom kalendári a nie je ani súčasťou našej Senior Tour, pozývame všetkých sedemdesiatnikov a starších do Báču na druhý turnaj tejto série troch turnajov 70+ v Báči. Po treťom turnaji (26.9.2023) bude vyhodnotenie jednotlivcov z dvoch najlepších výsledkov z troch turnajov. Prihlasovanie je stále možné na webstránke SKGA, alebo na recepcii golfového klubu v Báči. Organizátorom je Rudo Žiak.

Welten – Báč  21. a 22. 8. 2023 (pondelok a utorok).

Pozývame Vás na turnaj Veľká cena GC WELTEN, ktorý sa uskutočňuje tradične v druhej polovici augusta a jeho výsledky sa započítavajú do  rebríčkov našej Senior Tour. Prihlasovanie cez  webstránku SKGA je otvorené a tak si môžete golfovo spestriť prázdninové obdobie.

TURNAJ DRUŽSTIEV – POZOR ZMENA

Black Stork – Lomnica 4. a 5. Septembra 2023 (pondelok a utorok).

Vážení priatelia VR ASGS na návrh ŠTK (športovo technická komisia) z technicko-ekonomických dôvodov, zmenila miesto a termín konania turnaja dvojíc. Turnaj, ktorý sa mal konať na Táľoch v dňoch 5. a 6. septembra 2023 (v utorok a v stredu) bude presunutý do Lomnice a bude sa konať o deň skôr. Termín turnaja je 4. a 5. 9. 2023. ŠTK pracuje na príprave propozícii, ktoré budú v krátkom čase uverejnené na Web stránke SKGA. Hráči sa povinne prihlasujú, tak ako minulý rok, individuálne na Web-stránke SKGA. Zoznamy členov družstiev s označením kapitána prosím zasielajte na mailovú adresu sekretariatasgs@gmail.com. Predpokladáme, že v mužskej kategórii nastúpia dve družstvá a v ženskej kategórii jedno družstvo.  

Peter Muška, prezident ASGS, Lozorno 31.7.2023