Turnaj číslo 9- Majstrovstvá seniorov SR klubových družstiev. 4.9.-5.9.2023 Veľká Lomnica – správa z turnaja.

Turnaj číslo 9- Majstrovstvá seniorov SR klubových družstiev. 4.9.-5.9.2023 Veľká Lomnica – správa z turnaja.

10. septembra 2023 / Informácie, Nezaradené, Novinky

Pozvánka.

Vážení golfoví priatelia.

  • Naša SENIOR TOUR 2023 pomaly, ale iste prichádza k svojmu záveru. V dňoch 19. a 20. septembra končíme turnaje jednotlivcov, turnajom v Hrubej Borši, výsledky ktorého sa  započítavajú do našich rebríčkov.
  • V utorok dňa 26. Septembra 2023 sa bude konať na ihrisku Welten-Bač, finálne kolo série turnajov Túra 70+.

            Posledné body do rebríčka dlhodobej súťaže SENIOR TOUR 2023 sa získavajú 2. a 3. októbra 2023 na ihrisku Red Oak v Nitre z turnaja Majstrovstvá Slovenska v hre na jamky. ŠTK finalizuje hrací model, ktorý bude uplatnený počas turnaja a s ktorým budete v blízkej dobe oboznámení.

Na druhý hrací deň, t.j. 3. októbra sa na tom istom ihrisku RFED OAK, koná turnaj o Pohár Prezidenta  ASGS. Zúčastnia sa ho všetci hráči, ktorí sa prihlásia na WEB stránke SKGA. Taktiež hráči, ktorí nepostúpia z 1. a 2. kola v hre na jamky. Na záver turnaja v podvečer 3. októbra bude počas slávnostnej večere, na ktorú Vás srdečne pozývame, vyhodnotenie „Turnaja o Pohár prezidenta ASGS“, vyhodnotenie „Turnaja Majstrovstvá Slovenska v hre na jamky“ a na záver budú vyhlásené mená  hráčov, ktorí sa stanú držiteľmi putovných pohárov Seniorských majstrov pre rok 2023.       

Peter Muška, prezident ASGS.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Stiahnuť dokument